search instagram arrow-down

Rodinná vila v Liberci, ulice Alšova

Výjimečná reprezentativní vila se zahradou a venkovním bazénem v jedné z nejžádanějších lokalit Liberce–Lidových sadech. Klidné místo jen pár metrů od lesa,přesto s vynikající dostupností do centra.

Otevřený prostor, soukromí, elegance a komfort charakterizují tuto vilu s celkovou užitkovou plochou 360 m2. První podlaží nabízí zádveří s předsíňovou stěnou, prostornou halu se schodištěm a plně vybavenou nadstandardní kuchyň s ostrůvkem, na kterou přímo navazuje obývací pokoj se vstupem na venkovní terasu a zahradu s bazénem. Další dva pokoje jsou průchozí a lze je využít jako jídelnu s hernou, pracovnou apod. Nechybí samozřejmě koupelna s toaletou a samostatná prádelna. Druhé podlaží je tvořeno třemi ložnicemi, šatnou a velkolepou koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Jedinečnost domu umocňuje prostorná pracovna se zázemím a samostatným vstupem z venku. Disponuje vlastním sociálním zařízením, proto právě tento prostor nabízí jedinečnou příležitost skloubit vlastní bydlení s podnikáním přímo v domě, aniž by se narušoval chod domácnosti. V opačném případě je možné využít jako malý byt k pronájmu apod.  Ve třetím podlaží vybudovali majitelé z půdy  prostor, který může sloužit jako zázemí pro hosty nebo herna pro děti.

Uvnitř domu proběhla v součinnosti s bytovým architektem velmi vkusná a nákladná  rekonstrukce (kvalitní vinylová podlaha, omítky,nové koupelny a Wc), k přestavbě byly použity ty nejkvalitnější materiály, celý dům působí velmi vzdušně a reprezentativně. Komfort zajišťuje podlahové vytápění, dům je elektronicky zabezpečen, připojen na pult centrální ochrany.

Součástí prodeje a ceny je také vnitřní vybavení (luxusní sedací souprava, jídelní sestava, skříňky, vitríny, postele, vybavení pracovny). Vše velmi kvalitní, ve vyšší cenové relaci.

Nedílnou součástí domu je prostorná garáž pro dvě auta se spoustou úložných systémů, vjezd z ulice je zabezpečen pojízdnou bránou.

Vzrostlá, udržovaná zahrada nabízí naprostý klid a soukromí. Dominantou zahrady je nový kvalitní bazén s ohřevem, protiproudem a zastřešením.

Jedná se o reprezentativní, klidné a bezpečné bydlení pro náročné uživatele, kteří ocení jedinečnost vily i lokality uprostřed zeleně  a výbornou dostupnost do centra Liberce. V blízké  pěší dostupnosti se nachází Zoologická zahrada, Botanická zahrada, vyhlášený dětský koutek, lesní  koupaliště a také škola a školka.

%d blogerům se to líbí: