search instagram arrow-down

Reference


Hodnocení klientů

David Slivoň

S paní Matěchovou je spolupráce opravdu rychlá a efektivní. Lidský přístup určitě nepostrádá, ba naopak, je u ní velkou předností. Se službou této profesionální makléřky jsem velmi spokojen a rád jí doporučím i ostatním. Děkuji mnohokrát za spolupráci!“

Radka Váňová

Služeb paní Matěchové využíváme již několik let. Zajišťuje pro nás pronájmy bytů v Liberci a v Chrastavě. Vyznačuje se profesionálním a vstřícným přístupem, příjemným vystupováním. Paní Matěchová má opravdový zájem o spokojenost všech svých klientů. Její služby mohu jen doporučit!

Adriana Jakubová

V první řadě jsem při naší spolupráci ocenila lidský přístup při jednání s babičkou, pro kterou bylo stěhování velkou změnou. Nicméně s vaší profesionální podporou vše proběhlo hladce a zároveň rychle. Co bylo dohodnuto, to bylo také do puntíku splněno, komunikace byla otevřená a jakékoliv dotazy byly vždy obratem vyřízeny. Rozhodně ráda doporučím každému, kdo hledá slušného a spolehlivého partnera při prodeji nemovitosti.

Manželé Novotní

Spolupráci s paní Kamilou Matěchovou, realitní makléřkou, hodnotíme velmi pozitivně. Profesionální přístup a znalosti jsou podpořeny příjemným vzhledem a schopností dobré komunikace.

Jana Cichrová

Chtěla bych všem doporučit paní Kamilu Matěchovou, jelikož mám s ní velice dobré zkušenosti, je to paní, která umí opravdu jednat s lidmi, je velice příjemná a vždy pomůže, za to i já jí moc děkuji. Víc takových lidí jako je paní Kamilka.

Petr Schwarcer

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za Vaše služby, kterých se mi dostalo. V případě realizace dalších nájmů se na Vás každopádně znovu velice rád obrátím.

Barbora Martínková

Velké poděkování patří paní Matěchové za profesionální přístup, příjemné jednání a vstřícnost. Celý proces prošel jednoduše a atmosféra byla velice příjemná. Moc děkujeme a doporučuji všem ostatním !


Děkuji všem za spolupráci a milé recenze

%d blogerům se to líbí: