search instagram arrow-down

Pronájem bytu 3+kk v Liberci, ulice Sosnová

Pronájem krásného bytu  3+kk s lodžií a jedinečným výhledem   v jednom z nejkrásnějších míst Liberce – Starý Harcov, ulice Sosnová.

Nájem: 11 800,- Kč /měsíčně

Služby: pro jednu osobu 2.500,- Kč/měsíčně, pro dvě osoby  3.200,- Kč/měsíčně

Jistina: ve výši jednoho nájmu včetně služeb ( pro dvě osoby 15 000,- Kč)

Provize: ve výši jednoho nájmu bez služeb

Byt s užitnou plochou 73,1 m2 se nachází  v 6. podlaží bytového domu zvaném „Wolkerák“, který je situován přímo na úpatí Jizerských hor, což nabízí rozmanité využití volného času ať už k procházkám, nebo pro aktivní sportovce. Samotný byt sestává s velkorysé předsíně, na kterou navazuje obývací pokoj  a menší kuchyňka s lednicí a mrazákem. Dva další pokoje jsou samostatné s výhledy do lesa.  Opravdu prostorná lodžie se vstupem z obývacího pokoje nabízí překrásné výhledy na celý Liberec a samozřejmě na Ještěd. Je orientována na jihozápad, čili je celodenně osluněná. Koupelna s vanou je vybavena kvalitní pračkou, toaleta je umístěna samostatně.  Celý byt je pokryt plovoucími podlahami, k bytu  náleží uzamykatelná sklepní  kóje a další úložné  uzamykatelné prostory v mezipatře na hlavní chodbě. V bytě jsou instalovány přípojky na televizi i internet, dům disponuje satelitním vysílačem.

Parkovat můžete přímo před domem, kde je dostatek parkovacích míst.

Ideální poloha bytu v krásném prostředí Jizerských hor, přesto s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu včetně škol a školek. Pár minut od domu ZOO a dětský koutek.  Tramvaj 5 minut chůze, autobus 3 minuty, potraviny, restaurace. Jelikož zatím nemám k dispozici PENB, dočasně uvádím třídu „G“.

Budu se na Vás těšit na prohlídce.

Půdorys

%d blogerům se to líbí: