search instagram arrow-down

Prodej rodinného domu se zahradou v Liberci

Hledáte nový domov?

Rodinný dům o dispozici 4+kk až 6+kk  s ideálním umístěním na konci klidné ulice  rezidenční čtvrti  v městské částí Liberce -Vratislavicích nad Nisou svou orientací a udržovanou vzrostlou zahradou  poskytuje dostatečné soukromí a klid pro odpočinek i relaxaci. Pokud hledáte klidné  bydlení na velmi žádaném místě s bohatou občanskou vybaveností v dosahu a bezproblémovým spojením do centra Liberce i Jablonce nad Nisou,  pak je tento rodinný dům tou správnou volbou. Nájezd na dálnici směr Praha 2 minuty autem. Svou polohou a především vynikající infrastrukturou, sportovním i kulturním vyžitím se Vratislavice nad Nisou staly jednou z nejvyhledávanějších částí města. Najdete zde několik  kvalitních sportovišť, spousty dětských hřišť a udržovaných parků, Kulturní středisko,  školu a školky, veškeré služby.

Samotný velmi udržovaný zděný dům se sedlovou střechou nabízí dispozici 4+kk s příslušenstvím s možností vybudování dalších pokojů z půdních prostor dle přání nových majitelů. Užitná plocha přízemí domu včetně garáže je 122 m2 půdní prostor nabízí výměru cca 56 m2. Dům postaven na pozemku o výměře 468 m2 Vás zaujme klidnou lokalitou, promyšlenou dispozicí jednotlivých pokojů s výstupem na terasu a udržovanou zahradou, kde nechybí také místo pro grilování. Zejména ženy ocení prostornou  kuchyň do „U“ plně vybavenou spotřebiči včetně myčky. Otevřený koncept kuchyně a obývacího pokoje s krbovými kamny a přímým propojením na jihozápadně orientovanou terasu nabízí plnohodnotné trávení společných chvil pro celou rodinu. Dále zde najdete ložnici, dětský pokoj, pracovnu, technickou místnost s toaletou a prostornou koupelnu s vanou a další toaletou. Důležité je  naprosto bezproblémové parkování až pro tři auta na vlastním pozemku. Zejména muže potěší garáž s posuvnými vraty včetně vybavení pro kutily.  

Parametry domu:

zádveří 4,26 m2 šatna 5 ,80 m2 předsíň 9,48 m2 kuchyň 10,80 m2 komora 3,38 m2 koupelna + WC 7,58 m2 obýv. pokoj + jídelna 31,90 m2 ložnice 15,05 m2 dětský pokoj 11,30 m2 garáž 22,10 m2 půdní prostor 56,00 m2

celkem přízemí 121,65 m2

podkroví 56,00 m2

Podkroví je staticky připraveno k vybudování dalších pokojů.

Cena domu: 9 200 000 Kč

Dům je vytápěn novým kotlem na zemní plyn.

V kuchyni a koupelně je podlahové vytápění. Inženýrské sítě (plyn, voda, elektřina) jsou napojeny na  přípojky na hranici pozemku.

Veškeré vybavení domu včetně nábytku je  v případě zájmu nových majitelů součástí prodeje a ceny.

Jelikož zatím nemáme vyhotoven PENB, dočasně, dle zákona, uvádím energetickou třídu „G“, nicméně náklady na provoz domu jsou velmi příznivé.

Kolaudace: rok 2003

Lokalita:

Vratislavice jsou samosprávným městským obvodem města Liberec a nacházejí se na jeho jihovýchodním území. Svou polohou a především vynikající infrastrukturou, sportovním i kulturním vyžitím se staly jednou z nejvyhledávanějších částí města. Najdete zde několik  kvalitních sportovišť, spousty dětských hřišť a udržovaných parků, Kulturní středisko, velkokapacitní školu a školky, veškeré služby.

Základní škola pro 1. a 2. stupeň – http://www.zs.vratislavice.cz/,

Mateřské školky:

MŠ Sídliště – https://www.ms-sidliste.cz/

MŠ Lísteček – https://www.listecek.cz/

MŠ Tanvaldská

 Sportoviště:

  • běžecké tratě v lokalitě „Nad Školou“ tj. na loukách v okolí hřbitova a areálu koupaliště Sluníčko a na loukách v okolí Tyršova vrchu a Mojžíšova pramene

Dětské hřiště a parky:

  • nově vybudovaný Park Nové Vratislavice
  • zámecký park

Tipy na výlety:

Rozhledny Císařský kámen

Muzeum Ferdinanda Porsche

Koupaliště Sluníčko

Kostel Nejsvětější Trojice

Obchody: 

Lidl, Albert– 2 minuty autem

Doprava:

Kromě libereckých městských autobusů, které Vratislavice obsluhují u pekáren, plní hlavní dopravní obslužnost Vratislavic meziměstská liberecká tramvajová trať Liberec–Jablonec s linkou 11, a dále linka 5, která má ve Vratislavicích konečnou zastávku. Ve Vratislavicích se také nachází železniční stanice na trati Liberec – Smržovka – Tanvald – Szklarska Poręba.

Pro své občany zavedly Vratislavice nad Nisou  v říjnu 2015 službu tzv. Vratislavice Expres. Provoz této služby občané pravidelně a hojně využívají. 

Pokud Vás tento pěkný dům na skvělém místě zaujal, zavolejte mi, nebo napište, ráda Vás uvidím v mé kanceláři na Hodkovické ulici v Liberci, kde mám k dispozici veškeré potřebné dokumenty ke stavbě domu. Můžete mne kontaktovat kdykoliv, budu se na Vás těšit.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Vaše realitní makléřka

Kamila Matěchová

tel: 778 022 411

%d blogerům se to líbí: