search instagram arrow-down

Prodej prostorného bytu 3+1 na žádané adrese v Liberci, ulice Husova

Bydlení na lukrativní adrese v sousedství Liberecké přehrady

Lokalita

Kdo zná dobře Liberec, tak ví, že zde existuje pár lukrativních míst, kde opravdu chcete bydlet! A jedním z takových míst je bezesporu lokalita poblíž Liberecké přehrady, konkrétně ulice Husova, která tvoří pomyslnou východní hranici centra města. V blízké pěší dostupnosti tak máte na dosah naprosto vše, co k plnohodnotnému životu potřebujete. Ať už je to pár desítek metrů vzdálena základní škola, mateřská školka, Technická univerzita nebo kavárny či restaurace. Jistě oceníte také   docházkovou vzdálenost do Krajské nemocnice či na Polikliniku.  Přesto se byt nachází v klidné  lokalitě v sousedství vodní nádrže Harcov neboli Harcovské či Liberecké přehrady, která  je jedním z nejzajímavějších úkazů v okolí Liberce. Můžete si tu odpočinout, obdivovat unikátní hráz, rybařit, nebo se jen vykoupat, jelikož nádrž z obou stran svírají pláže. A tu krásu uvidíte přímo z okna tohoto bytu!

Kromě zmíněné přehrady, kde si můžete mimo jiné také zahrát beach volejbal či zajezdit na kanoi, kajaku nebo raftu, existuje v okolí mnoho dalších možností jak sportovního, tak kulturního vyžití. Zajímavé kulturně vzdělávací akce pro širokou veřejnou se pravidelně konají například na Technické univerzitě, v Severočeském muzeu, v Technickém muzeu či v Oblastní galerii, všude se dostanete do 10 minut procházkou. Hezká procházka Lidovými sady vás zavede také do ZOO či Botanické zahrady, cestou budete míjet vyhlášené cukrárny a kavárny.

Díky vynikající poloze téměř na úpatí Jizerských hor budete mít možnost využít veškeré sportovní aktivity. Ať už jste vášniví lyžaři, či milujete kolo, běh, nebo jen procházky v přírodě, vše budete mít na dosah. Možností je opravdu hodně. S lyžemi můžete nastoupit přímo před domem do ski busu a vystoupit přímo na Jizerské magistrále nebo u lyžařských vleků. Autobusy jezdí pravidelně v zimní sezóně.

Byt

Cena: 6 300 000,- Kč

Bytová jednotka  je umístěna do 4. podlaží čtyřpodlažního cihlového bytového domu. Poskytuje dostatek slunečního svitu, jelikož je orientována převážně na jihozápad. Prostorný byt je v původním, přesto udržovaném stavu s dřevěnými parketami a bytelnými dřevěnými dveřmi i okny. Celková plocha bytové jednotky s příslušenstvím je 94,9 m2. Momentálně byt sestává z prostorné  předsíně, velkého obývacího pokoje, ložnice, pracovny, kuchyně, špíze, komory, koupelny s vanou a samostatného WC. Tento byt Vás ohromí svým  potenciálem  přizpůsobit ho zcela svým představám a možnostem.  Pro názornost můžete různé varianty shlédnout na přiloženém půdorysu. Díky své variabilitě je byt jako stvořený pro bezdětný pár přesně tak, jako pro vícečetnou rodinu s dětmi. Vytápění bytu i  ohřev vody je řešeno vlastním plynovým kotlem. Nejen velkorysá výměra bytu, ale především okolí včetně přilehlé zahrady jsou zárukou kvalitního  rodinného bydlení. Díky umístění bytu v posledním patře domu budete mít klid, soukromí a překrásné výhledy na přehradu i na Ještěd.  Jistě oceníte nezvykle prostorné 2 sklepy v suterénu domu, které vám umožní pohodlné skladování veškerých sportovních potřeb. A jelikož úložných míst není nikdy dost, další místo na uskladnění nepotřebných věcí najdete na půdě, kde je přímo k bytu k dispozici suchý uzamykatelný prostor. K dispozici je také společná půda s více možnostmi využití.

Co ale zřejmě oceníte nejvíce, je přilehlá  zahrada,  kde můžete trávit volné chvíle a relaxovat. Podíl na této zahradě je součástí koupě bytu.

V domě není výtah, ale přidanou hodnotu spatříte v dobrých sousedských vztazích (pouze 8 bytů) a  ve výborně fungujícím SVJ, které se o dům perfektně stará a příkladně hospodaří se svěřenými finančními prostředky.

Půdorysy

Byt je možné rekonstruovat podle vlastních představ včetně přestavby dispozic. Pro představu nabízím možnou variantu rekonstrukce. Potřebujete větší dětský pokoj, pracovnu nebo velkou šatnu? Konečná podoba vašeho bytu bude dle vašich přání a potřeb jen na vás.

Vzhledem k velikosti bytu jsou příjemné i měsíční náklady na provoz.

Kompletní informace o nákladech bytu a hospodaření a plánovaných investicích domu Vám  ráda sdělím.

V případě vašeho zájmu pro vás zajistím ve spolupráci s mou hypotéční specialistkou zdarma konzultaci ohledně financování kupní ceny této nemovitosti a jistě najdeme to nejvýhodnější řešení vaší konkrétní situace. 

Máte-li jakékoliv další dotazy, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat, buď přes kontaktní formulář nebo rovnou zavolejte, napište email, najdete mne také na facebooku a instagramu.

Budu se na vás těšit!

Vaše liberecká makléřka Kamila Matěchová

V současné době nemám k dispozici PENB, proto uvádím dle zákona energetickou třídu budovy „G“.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupující dle jím zvolených kritérií.

%d blogerům se to líbí: