search instagram arrow-down

Prodej rodinného domu 5+kk, Bílý Kostel nad Nisou

Pod ještědsko-kozákovským hřbetem, jen pár minut od Liberce se nachází malebná obec Bílý Kostel na Nisou. A právě zde můžete bydlet i Vy. V krásném rodinném domě s velkou zahradou zaručující soukromí a diskrétnost.

Dům s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 166,43 m2 je velmi účelně řešen.

V 1. NP 0se nachází členitá předsíň, na kterou navazuje vstup do hlavní obytné části. Obývací pokoj s krbovými kamny je propojen s kuchyní a tvoří jednotný kontinuální prostor tak, aby členové domácnosti byli v přímém kontaktu. Kuchyň bude jistě chloubou každé ženy, neboť je navržena s citem a elegancí, vyrobena z kvalitních materiálů a vybavena moderními spotřebiči značky Elektrolux. V přízemí se nachází dále pracovna, koupelna s toaletou a technická místnost. 2.NP nabízí dva dětské pokojíčky, ložnici, prostornou koupelnu s rohovou vanou a komoru. Vytápění je zajištěno elektrokotlem, voda je připojena na obecní vodovod, kanalizace je řešena tříkomorovým septikem se vsakovací jímkou. Náklady na teplou vodu výrazně snižují nainstalované solární kolektory na ohřev vody. K domu je zavedena plynová přípojka. Měsíční   náklady na provoz domu pro 4členou rodinu činí aktuálně pouhých cca3 400 Kč. V celém domě jsou plovoucí podlahy a dlažba, plastová okna jsou zastíněná venkovními roletami. Dům disponuje  půdními prostory, které je možné využít na uskladnění sezónních věcí. K domu náleží sklad, který může být využit i jako dílna. Problém s parkováním majitelé vyřešili vybudováním poměrně rozsáhlé parkovací plochy na vlastním pozemku za elektricky ovládanou pojízdnou bránou. Přístup i příjezd k domu vede po obecní udržované komunikaci.

Lokalita:

Lokalita ve které se  dům nachází,  zaručuje klidné rodinné bydlení v sousedství podobných rodinných domů. Plocha pozemku je  velkorysá a nabízí tak další možnosti využití jako například stavbu bazénu, pergoly, hracích prvků pro děti apod. V obci se nachází Základní škola od 1. do 5. třídy a dále Mateřská škola, obě téměř za domem. Širší občanská vybavenost je ve 4 km vzdálené  obci Chrastava nebo ve 11 km vzdáleném Liberci, kde se dostanete pohodlně autem po rychlostní komunikaci za 12 minut od domu. Velmi dobré spojení je také vlakem či autobusy.

Parametry:

Objekt: montovaná  stavba – RD Rýmařov, nejprodávanější dům Nova 101

Počet podlaží: 2 + 2x půda

Umístění objektu: okraj obce

Celková užitná plocha: 166,43 m2

Zastavěná plocha: 100 m2

Plocha zahrady: 1 156 m2

Plocha parcely: 1 256 m2

Topení: ústřední elektrické + krbové kamna + ohřev vody solární kolektory

Energie: voda z řadu, kanalizace je řešena tříkomorovým septikem se vsakovací jímkou

Stav: kolaudace v roce 2011 – velmi dobrý

Energetický štítek: „C“

Bílý Kostel nad Nisou je obec a vesnice na severu Čech, v okrese Liberec, v Libereckém kraji. Leží 3 km západně od Chrastavy, 11 km severozápadně od Liberce a 7 km jihovýchodně od Hrádku nad Nisou. Vsí pod ještědsko-kozákovským hřbetem protéká Lužická Nisa. Žije zde 1022 obyvatel. Na podrobné informace o této malebné obci se můžete podívat zde https://www.bily-kostel.cz/.

Videoprohlídka

Půdorysy domu

Přijďte se na tento příjemný dům podívat, budu se na Vás těšit!
Vaše Liberecká makléřka Kamila Matěchová

%d blogerům se to líbí: