search instagram arrow-down

Prodej chatky se zahrádkou v Liberci – Horním Hanychově

Hledáte v Liberci kousek místa, kde byste mohli utéct od všedních starostí, vypěstovat si svou vlastní zeleninu či ovoce nebo jen tak odpočívat s rodinou či přáteli? Pak vás možná okouzlí zahrádka s menší udržovanou chatičkou v Horním Hanychově. Akorát tak velkou, abyste zde trávili příjemné chvíle a nechodili zde jen dřít? Pak čtěte dále….

Nabízím vám prostřednictvím majitele jedinečnou příležitost ke koupi zahrádky s chatkou na velmi příjemném a klidném místě pod Ještědským hřebenem. Zahrada o výměře 385 m2 s chatkou o zastavěné ploše 19 m2 se nachází v zahrádkářské kolonii v sousedství dalších udržovaných  chat v Liberci Horním Hanychově v  blízkosti tramvajové zastávky Spáleniště.

Zahrada, která je v osobním vlastnictví majitelů je koncipovaná tak, aby poskytovala velmi příjemné místo s dostatkem soukromí jak pro rekreaci či posezení s přáteli a rodinou, tak pro zahradničení. Nabízí dostatek místa i zákoutí pro ničím nerušené grilování, pěstování zeleniny a ovoce či umístění malého bazénu pro vaše děti. Jistě oceníte vzrostlé, plně plodící stromy a keře (švestku, jabloň…). Není nad štrůdl z vlastních jablíček! Zahrádku si však můžete upravit podle svých požadavků a přání tak, abyste si z ní vytvořili oázu klidu pro vás i vaši rodinu.

Samotná chatka je dřevěná, částečně podsklepená. Zázemí chatky vám poskytne vše potřebné, najdete zde kuchyňský kout, prostorný jídelní stůl a dokonce krbové kamna. Ty Vás dostatečně zahřejí v chladnějších podzimních dnech. Na přespání slouží útulné podkroví, které ocení především vaše děti, ale pohodlně se zde vyspí i dospělí.

Velmi zajímavá poloha na úpatí Lužických hor s Ještědem za zády. Pokud máte rádi houbaření, stačí vzít do ruky košík a odskočit si ze zahrádky do lesa. Na zahrádku se dostanete pohodlně i bez auta, ve vzdálenosti pouhých 400 m se nachází tramvajová zastávka Spáleniště.

Cena: 1 290 000,- Kč

Technické informace:

Plocha pozemku celkem je 404 m2

Zastavěná plocha je 19 m2

Obestavěný prostor je 67,2 m3

Voda je přivedena až do chaty z vodovodního řadu

Do chaty je zavedena elektřina

Není zde kanalizace, v případě potřeby je nutné řešit chemickým WC

Jedná se o přízemní stavbu na půdorysu obdélníka, který je zastřešený sedlovou střechou o sklonu 32°. Stěny byly provedeny jako trámková konstrukce, která je z vnější strany vodorovně obložena drobnější kulatinou (v úrovni střechy je obložení šikmé). Vnitřní povrch tvoří dřevěný obklad nebo výmalba. Trámky tvoří též střešní konstrukci, jako střešní krytina jsou použity vlnité desky.

Zahrádka se nenachází v záplavové zóně. Jelikož má chatička své evidenční číslo, lze koupi financovat úvěrem, s kterým vám ráda ve spolupráci s mou hypoteční poradkyní pomůžu.

Budu se na vás těšit na prohlídce, vaše liberecká makléřka Kamila Matěchová

Tel: 778 022 411 e-mail: info@matechovareality.cz
%d blogerům se to líbí: