search instagram arrow-down

Prodej bytu 2+1 s lodžií v Rychnově u Jablonce nad Nisou

Toužíte po životě na malém městě s přírodou za zády a veškerou občanskou vybavenosti v místě? Pak zbystřete. Pouhé 4 km od města Jablonce nad Nisou a 10 km od Liberce, v městečku Rychnov u Jablonce nad Nisou vám nabízíme ke koupi pěkný, prostorný byt 2+1 se zasklenou lodžií. Je situován do 2. podlaží menšího panelového domu na dosah všeho, co potřebujete k pohodlnému životu.

Popis bytu

Samotný byt disponuje podlahovou plochou 65,4 m2, sklep 4 m2 a lodžie 4 m2. Byt prošel před pár lety částečnou rekonstrukcí včetně rozvodů. Přesto, že je dispozičně řešen jako 2+1, nabízí dostatečný prostor pro plnohodnotný život. Ideální jako startovací byt pro  mladou rodinu, stejně tak nabídne pohodlné žití bezdětnému páru. Vzhledem k vysoké poptávce po nájemním bydlení se nabízí i výhodná investiční příležitost.

Jistě oceníte samostatnou šatnu ihned za vstupními dveřmi, prostornou  kuchyň, ale hlavně příjemnou lodžii s jihozápadní orientací a výhledem na Jizerské hory. Díky jejímu zasklení si budete moct vychutnat kávu na čerstvém vzduchu po většinu roku.

Dispozice bytu

  • kuchyň 12,40 m2
  • obývací pokoj 20,60 m2
  • ložnice 18,60 m2
  • WC 1,00 m2
  • koupelna 2,64 m2
  • předsíň 8,00 m2
  • šatna 2,16 m2
  • sklep 4,00 m2
  • lodžie 4,20 m2

Cena 2 790 000,-

Technické informace

Přidanou hodnotou bytu je výborně fungující SVJ, které se o dům perfektně stará. Vzhledem k tomu, že dům disponuje vlastní plynovou kotelnou, i s ohledem na současnou situaci na poli energetiky budou náklady na provoz bytu příjemnější. Kompletní informace o měsíčních zálohách bytu a hospodaření domu Vám ráda poskytnu osobně. V tomto čtyřpodlažním domě není výtah. Úklid domu je zajištěn dohodou s externím pracovníkem.

Dopravní dostupnost

Rychnov u Jablonce nad Nisou leží na celostátní trati 030 mezi Pardubicemi a Libercem, zastavují zde jak osobní vlaky, tak i rychlíky z Liberce do Pardubic. Spojení s městem Jabloncem zajišťuje v poměrně krátkých intervalech městská hromadná doprava. Zastávka MHD se nachází téměř u domu domu a vlaková stanice je od domu vzdálená 3 minuty chůze. Autem se do Jablonce nad Nisou dostanete za 5 minut, do Liberce za 8 minut. Vynikající napojení do 3 minut na dálnici směr Praha.

Občanská vybavenost

Pro občany města je zajištěna základní lékařská péče, síť obchodů a služeb.

Obecní úřad

Základní škola

Mateřská škola

Taneční škola

Městský sportovní areál

Sportovní hala

Lyžařský vlek

Vodní nádrž Nové koupaliště

Turistické cíle

Rychnov je svojí polohou a dopravním spojením přímo předurčen jako výhodná základna pro krátké i delší turistické výlety po krásách Jizerských hor. Na své si přijdou pěší, cykloturisté i vodáci a v zimě je možno vyrazit do okolí na běžkách. V nejbližším okolí města lze uskutečnit celou řadu pěších výletů, pro jejichž absolvování je třeba několik hodin, nejvýše půl dne. Například naučná stezka JANY A JOSEFA V. SCHEYBALOVÝCH. Naučná stezka propojuje region Jizerských hor s oblastí Českého ráje a návštěvníkům severovýchodních Čech umožňuje objevovat nová zajímavá, ale dosud turisticky málo známá místa. Ať už se vydáte na Malou skálu a proslulý skalní hrad Pantheon, na Frýdštejn, či do skalního města Drábovny, bude to jistě velmi příjemný výlet po krásném kraji.

Zavolejte mi, nebo napište, ráda Vás osobně uvidím na prohlídce.

Kamila Matěchová

%d blogerům se to líbí: