search instagram arrow-down

Prodej bytu 3+1 Hejnice

Vytápěná plocha bytu   – 52,66 m2

Podlahová plocha bytu – 65,72 m2

Kuchyň – 10,11 m2

Obývací pokoj – 16,10 m2

Pokoj – 14.37 m2

Pokoj – 12,08 m2

Na břehu řeky Smědé, , uprostřed malebné přírody se spousty zajímavých turistických míst leží městečko Hejnice. A zde můžete žít i Vy!

Ke koupi Vám nabízíme pěkný byt s dispozicí 3+1 s balkonem ve 3. podlaží menšího panelového domu s výtahem. Zajímavá dispozice bytu, okolí domu a veškerá občanská vybavenost včetně školy a školky prakticky na dosah jsou zárukou pohodlného bydlení i pro vícečetnou rodinu. Byt je udržovaný, čistý, vybaven kuchyňskou linkou se sporákem a troubou. Nespornou výhodou bytu je praktická komora k uložení potřebných věcí. Dostatek úložného poskytuje i předsíň. Koupelna s vanou společně s toaletou je zděná, v bytě jsou nové plastové okna. Ranní kávu si můžete vypít na balkoně se vstupem z kuchyně . Čekají Vás panoramatické výhledy na Jizerské hory.K bytu náleží sklepní kóje, parkování naprosto bezproblémové přímo před domem, nebo kdekoliv poblíž.

Okolí domu je plné zeleně, v přírodě budete na každém kroku, neboť Hejnice jsou výchozím bodem mnoha turistických míst. Veškerou občanskou vybavenost budete mít v blízkém pěším dosahu, včetně školy a školky, potravin, obecního úřadu a tak dále. V parných letních dnech se můžete jít osvěžit na místní koupaliště, v zimě Vás zahřejí ve vyhlášených lázních Libverda, vzdálených pouhé 2 km. Přímo z Hejnic můžete vyrazit na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk nebo na nedaleký krásný Frýdlantský zámek.  Město Liberec je vzdálené pouhých 16 km s výborným dopravním spojením.

%d blogerům se to líbí: