search instagram arrow-down

Převod družstevního podílu bytu 3+1 v Liberci, ulice Mánesova

Bydlení v zeleni, výborná občanská vybavenost, klidné prostředí v sousedství rodinných vil. Toto je stručná charakteristika bytu 3+1 s balkonem v Liberci – Františkově.

Byt se nachází v ulici Mánesova, je umístěn do 3. podlaží čtyřpodlažního panelového domu a náleží k němu sklepní  kóje. Dispozice bytu umožňuje pohodlné bezproblémové bydlení i větší rodině. Dominantou bytu je prostorný  prosluněný obývací pokoj se vstupem na balkon. Ten poskytuje nádherný výhled do zeleně, která obklopuje celý dům a navozuje velmi příjemnou atmosféru. Z balkonu je krásný výhled na Ještěd, jen v létě trochu zastíněn vzrostlou břízou. Byt dále disponuje dostatečně velkou kuchyní a dvěma ložnicemi. Nachází se zde nová koupelna s vanou a samostatná toaleta, jinak je byt připraven nápadům nových majitelů. Součástí tohoto bytu je také komora v předsíni, která může sloužit jako šatna, sklad věcí apod. Dům nedisponuje výtahem, ovšem v současné době je již jeho vybudování schváleno samosprávou a po vypracování projektové dokumentace bude požádáno o schválení dotace. Dům prošel revitalizací včetně zateplení a výměny oken. Topení zajišťuje vlastní kotelna v domě.

Byt je družstevní, nicméně ho lze v nejbližších měsících převést do osobního vlastnictví, tudíž na tento byt lze čerpat hypotéku, s kterou Vám ráda pomůžu a doporučím kvalitního hypotečního specialistu.

Tento byt doporučuji pro jeho krásné výhledy, klidnou lokalitu s výbornou dostupností MHD do centra a výbornou občanskou vybavenost v pěším dosahu

(supermarket Billa pár metrů od domu, škola, školka, zdravotní středisko). Nájezd na rychlostní silnici směr Praha a Děčín pouhé dvě minuty od domu.

Videoprohlídka bytu

%d blogerům se to líbí: