search instagram arrow-down

Jak pracuji

Již řadu let pomáhám svým klientům v Liberci a okolí s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí. Svět nemovitostí se velmi rychle mění, proto se pravidelně vzdělávám. Velmi jsem si v poslední době oblíbila online kurzy, v mé knihovně je několik knih, které mě v realitách posouvají dál a dál. Ke své práci používám moderní nástroje realitního makléře jako je videoprezentace, profesionální fotografie, 3D půdorysy nemovitostí, homestaging. Zajišťuji pro Vás veškeré služby od stanovení a doporučení tržní ceny nemovitosti přes právní servis , právní úschovu, komunikaci s bankami až po předání nemovitostí. Snažím se, aby prezentace Vaší nemovitosti byla co nejlepší a jelikož „dělám reality srdcem“, věřím, že to při mé práci jde i znát. Mým cílem je, abych Vám ušetřila většinu času a starostí, které jsou s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti obvykle spojeny. Při mé práci jste na prvním místě prostě „Vy“.

Marketing

Pro Vaši nemovitost vytvořím marketingový plán, který ji pomůže odlišit od ostatních nemovitostí a přitáhne zájemce o její prodej. Vaši nemovitost budu inzerovat na několika realitních serverech. Intenzivně k propagaci využívám sociální sítě, především Facebook, Instagram, Youtube. Nezapomínám ani na lokální marketing, nemovitost na místě po dohodě s Vámi označím reklamní plachtou, průběžně oslovuji poptávající klienty ze své databáze vytvořené několikaletou praxí. Pravidelně ode mě budete mít zpětnou vazbu z uskutečněných  prohlídek, abyste měli přehled, co se s Vaší nemovitostí děje. Dnes již nelze jen „nacvakat“ několik fotografií a nahrát je na realitní servery. Dnes už je třeba se v množství inzerce i od makléřů ODLIŠIT a tím zvýšit úspěšnost prodeje. A o to se snažím.

3D Půdorysy

Kvalitně vypracované 3D půdorysy Váši nemovitost jednoznačně odliší od konkurence a potenciální zájemci si ji lépe zapamatují. Díky této službě Vaši nemovitost představím jednoduše, poutavě a přitom detailně.

Videoprohlídka

Před několika lety stačil na prezentaci nemovitosti popis v tištěné inzerci a bylo prodáno.Nicméně čas plyne a s novou dobou přichází i nový trend kvalitní prezentace nemovitostí. A tou je bezesporu i videoprohlídka. Je to jiný, v realitách poměrně nový způsob, jak odprezentovat nemovitost. Umí lépe zachytit atmosféru nemovitosti a okolí než jen přiložené fotky. Příjemná hudba je pak jen přidanou hodnotou, kterou každý zájemce o nemovistost jistě ocení. I já se snažím udržovat krok s dobou a videoprohlídky se stávají běžnou součástí mé práce. 

Odhad tržní hodnoty nemovitosti

Dobře určenou cenou nemovitosti vše začíná. Bez znalostí realitního trhu a bez dlouholetých zkušeností to může být pěkný oříšek. K určení nejvhodnější a pro Vás té nejlepší ceny pro prodej Vaší nemovitosti používám srovnávací metodu v místě a čase,  zkušenosti z prodeje podobných nemovitostí a v neposlední řadě využívám placené cenové mapy.

Profesionální fotografie

První dojem u nemovitosti se vytváří při prvním shlédnutí prezentace. Profesionální fotografie na úvodní stránce může potencionální kupce kladně ovlivnit v jeho rozhodování, zda si domluvit termín prohlídky. Spolupracuji s profesionálním fotografem, kde to  není možné, fotím kvalitním fotoaparátem CANON 700d. Fotím realitu, snažím se o co nejautentičtější fotky, aby při prohlídce potencionální kupci nebyli zklamáni, že se fotky výrazně liší od skutečnosti.

Web nemovitosti

Dnes už nestačí Vaši nemovitost inzerovat pouze na realitních serverech. Vaše nemovitost určená k prodeji si zaslouží svou vlastní prezentaci na svém vlastním webu. Díky takovému webu pak dokážu prezentovat Vaši nemovitost v širším kontextu, než je na běžných realitních serverech možné.

Právní služby

Důležitým prvkem každé obchodní transakce, jako je prodej nemovitosti, je dostatečné právní zázemí a spolehlivý právní servis. Spolupracuji s prověřenou advokátní kanceláří Bultas Kvítová Kareta a Partneři, kde se specializují na realitní právo a mají v této oblasti bohaté zkušenosti

ff

Financování nemovitosti

Při koupi nemovitosti Vám zprostředkuji vyřízení hypotéky. Spolupracuji s profesionálním hypotečním specialistou, který Vám dokáže zajistit ty nejvýhodnější podmínky financování. Veškeré úkony potřebné k vyřízení hypotéky, či úvěru koordinuji s hypotečním poradcem za Vás, snažím se, abyste šetřili mimo jiné hlavně svůj drahocený čas.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy slouží k vyhodnocení energetické náročnosti budovy podle vyhlášky č. 148 / 2007 Sb., o energetické náročnosti budov. Povinnost splnění požadavků na energetickou náročnost budovy je stanovena zákonem č. 406 / 2006 Sb., o hospodaření energií, a musí být doložena od 1.1. 2009 zpracováním průkazu. Každý, kdo si staví nový dům, kupuje stávající objekt nebo si v něm chce pronajmout prostory pro bydlení či podnikání, by měl jednoznačně znát informaci, jaké budou výdaje na jeho provoz. Prodávající nebo pronajímatel má ze zákona povinnost si PENB opatřit.  Ráda zajistím vyhotovení PENB a veškeré další náležitosti s touto povinností spojené.

A něco navíc………do své práce vkládám kus svého srdce.


Kontaktujte mě


%d blogerům se to líbí: