search instagram arrow-down

Pronájem nového bytu 3+kk v centru Liberce, ulice Kladenská

Bydlení pro náročné ve spodním centru Liberce

Moderní bydlení, které splní Vaše náročné požadavky. Tak by se dal charakterizovat byt 3+kk o výměře 71 m2, který vám nyní nabízíme k podnájmu.  Je umístěn do 4. podlaží novostavby s výtahem  ve spodním centru Liberce blízko hromadné dopravě, úřadům, nákupům i denní či noční zábavě.

Jedná se o zcela nový  družstevní byt v projektu Oáza v centru, ve kterém budete první podnájemci. Byt je situován směrem do klidné relaxační zóny, která nabízí rezidentům možnost odpočinku a posezení s přáteli.  Je vybaven prostornou kuchyňskou linkou zhotovenou na míru včetně spotřebičů /lednice, myčka, varná deska, el. trouba, digestoř/, interiérovými dveřmi značky Sapeli,  velkými plastovými okny se žaluziemi, v pokojích a předsíni je položena plovoucí podlaha, v koupelně a na toaletě moderní dlažba. Koupelna prosvětlená oknem je vybavena sprchovým koutem se skleněnou zástěnou. K bytu náleží praktický sklep 2,3 m2 přímo na patře, a jelikož je celý dům i byt bezbariérový, je možné zde bez problémů skladovat např. kola.

Parkovánívelkou výhodou tohoto podnájmu je možnost parkování pro jedno auto v přístavbě domu s přirozenou ventilací a dálkově ovládanými vraty.

Pro větší komfort a bezpečnost jsou vstup a další společné prostory opatřeny magnetovými kartami, objekt je vybaven zvonkovým tablem s audio a video panelem u hlavního vchodu a domácími telefony s tlačítkem elektrického otevírání.  V objektu kabelová televize, optický kabel, kamery na vstupy do domu a vjezdy do garáží.     

Měsíční nájemné – 15 000,- Kč

Zálohy na služby pro dvě osoby – 4 403,- Kč včetně elektřiny /teplo 1848,- Kč, teplá voda 380,- Kč, studená voda 720,- Kč, elektřina 800,- Kč, el. společných. prostor 74,- Kč, výtah 111,- Kč, úklid 150,- Kč, záloha na st. vodu pro teplou vodu 240,- Kč, odpad 80,- Kč/

Celkem tedy pro dvě osoby 19 400,- Kč/měsíčně

Jistota ve výši 20 000,- Kč

Provize 13 000,- Kč

PENB : Dočasně uvádím „G“

Pokud hledáte  kvalitní a moderní městské bydlení, pak mě neváhejte zavolat o termín prohlídky.

Budu se na Vás těšit

                                           

%d blogerům se to líbí: