search instagram arrow-down

Odhad nemovitostí pro účely dědictví

Zpracuji odhad Vašeho bytu, domu, pozemku i garáže v Libereckém kraji.

Pokud jste zdědili nemovitost, jistě po Vás notář bude požadovat odhad tržní ceny nemovitosti pro dědické řízení. Takový odhad Vám samozřejmě zhotoví odhadce, jeho odměna za takový odhad se však pohybuje mezi 3 – 6 tisíci korunami. Z tohoto důvodu sami notáři doporučují kontaktovat za účelem ocenění realitního specialistu, který dokáže tržní cenu nemovitosti určit, a to za výrazně nižší částku.

Výhody, které Vám mohu nabídnout

· Rychlost zpracování

Odhad Vám vypracuji nejpozději do 3 pracovních dnů od dodání podkladů.

· Z pohodlí domova

Nemusíte nikam chodit, odhad Vám odešlu ve formátu PDF emailem, případně i poštou nebo Vám ho dovezu osobně dle domluvy. Samozřejmě si ho můžete vyzvednout osobně v kanceláři v Liberci, na ulici Hodkovická č.p. 669.

Jak odhad nemovitosti pro dědické řízení probíhá?

· Nejprve, prosím, vyplňte kontaktní formulář se základními informacemi o nemovitosti nebo mi můžete zavolat, či poslat email.

= údaje o zůstaviteli, datum úmrtí, číslo jednací dědického řízení

= přesnou adresu nemovitosti

= základní technické parametry oceňované nemovitosti

· Maximálně do druhého dne Vás budu kontaktovat a doptám se na zbývající potřebné informace pro zpracování odhadu, většinou se na nemovitost přijedu osobně podívat. Mimo Liberec si účtuji 6 Kč/km.

· Po potvrzení Vaší objednávky Vám odhad zpracuji a zašlu Vám jej společně s fakturou prostřednictvím e-mailu nebo osobně předám v kanceláři nebo dle dohody i jinde.

Nakonec mi odhad zaplatíte převodem na účet, předem nic platit nemusíte.

Cena odhadu včetně DPH

Byt 1000,- Kč

Rodinný dům 1400,- Kč

Pozemek 1000,- Kč

Garáž 700,- Kč

A něco navíc….

Můžete se na mne kdykoliv obrátit ohledně bezplatné konzultace, týkající se nemovitosti.

Garance vrácení peněz

Plánujete v budoucnu prodej nemovitosti? Pokud se rozhodnete využít mých služeb, vrátím Vám celou částku, kterou jste mi za odhad nemovitosti uhradili.

Pokud Vás zajímá odměna pro notáře, od 1. 1. 2021 došlo ke změnám, proto zde přikládám přehlednou tabulku. Základem odměny notáře jako soudního komisaře je obvyklá cena aktiv pozůstalosti.

Budu se na Vás těšit, Vaše Liberecká makléřka Kamila Matěchová

%d blogerům se to líbí: